Публікація

Вебінар «Особливості здійснення захисту у справах про колабораційну діяльність за відсутності “колаборанта”: дотримання КПК, ПАЕ, стандартів якості»

2May 2023

Українська Гельсінська спілка з прав людини продовжує серію вебінарів, під час яких експерти розкриватимуть питання, пов’язані з темою колабораційної діяльності.

Вебінари не лише розширюватимуть знання щодо актуальних правових проблем, але й дозволять дізнатися про можливі шляхи подолання викликів, які постали перед українським суспільством у правовій сфері внаслідок війни. Частина експертів — випускники освітніх програм УГСПЛ.

Перелік усіх вебінарів за посиланням. Щоб не пропустити анонси нових заходів — підписуйтесь на наш телеграм канал, де ми анонсуємо навчальні події.


Тему кримінальних проваджень та справ про колабораційну діяльність продовжить вебінар «Особливості здійснення захисту у справах про колабораційну діяльність за відсутності “колаборанта”: дотримання КПК; правил адвокатської етики; стандартів якості». Цього разу запрошуємо до участі адвокатів, які працюють в кримінальному провадженні.

Сербіна Анастасія

Яка роль адвоката на стадії дистанційного повідомлення про підозру та під час інших стадій розгляду справи — розповість Сербіна Анастасія.

Під час вебінару разом з експерткою поговоримо про:

  • правила та нюанси дистанційного повідомлення про підозру (ч. 8 ст. 135 КПК України) та роль адвоката на цій стадії;
  • особливості здійснення спеціального досудового розслідування (in absentia) щодо осіб, які переховуються на території держави-агресора (ст.ст. 297-1 – 297-5 КПК України) з дотриманням ПАЕ та стандартів якості в кримінальному провадженні для адвокатів системи БПД;
  • правила судового розгляду і винесення вироку за відсутності такого обвинуваченого  (in absentia) (ч. 3 ст. 323 КПК України);
  • про залучення адвоката на окрему процесуальну дію;
  • про співвідношення гарантій КПК та дотримання права на захист з ПАЕ та актуальними рішеннями РАУ.

Експертка: Сербіна Анастасія, адвокатка, керівниця Тренінгової групи АС, член Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Донецької області.

Коли: 2 травня, 11:00 – 13:00

Де: на платформі Zoom, посилання надішлемо зареєстрованим учасникам напередодні вебінару

Зареєструватися для участі можна у формі нижче або за посиланням.

Захід впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine  USAID Україна «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: