Публікація

Вебінар «Домашнє насильство – порушення прав людини: що треба знати працівникам освіти?»

30October 2023

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує на вебінар «Домашнє насильство — порушення прав людини: що треба знати працівникам освіти?», який відбудеться онлайн 30 жовтня о 16:00.  

Захід буде корисним для педагогічних працівників, керівників закладів освіти, батьків учнів, соціальних працівників, юристів, представників громадських організацій, студентів юридичних та педагогічних закладів вищої освіти, інших осіб, зацікавлених у даній темі. 

Спікер вебінару: Віктор Вальчук – керівник правозахисної громадської організації «Велес+», національний експерт, тренер із запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству; міжнародний та національний експерт, тренер з протидії торгівлі людьми.

Під час вебінару учасники ознайомляться з нормами чинного законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству під час воєнного стану та обговорять алгоритм дій в разі виявлення постраждалої дитини.  

Коли: 30 жовтня з 16.00 до 17.30 год.

Де: платформа ZOOM 

Для участі у вебінарі зареєструйтесь за посиланням  до 29 жовтня 2023 року: https://forms.gle/kb5W3QVKQfTXgpzx7 

Пряма трансляція вебінару відбудеться на сторінці УГСПЛ у Facebook

Для того, щоб не пропускати оголошення про наші заходи та отримувати нагадування про трансляції, підписуйтеся на наш Телеграм-канал анонсів

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Світлани Побережник, за електронною поштою [email protected]

Захід впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії».


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.*

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: