Публікація

Вебінар для учасників АТО щодо лікування в медичних установах, зубопротезування та диспансеризації

6May 2017

6 червня 2017 року о 10:00 в межах плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» правозахисники проведуть вебінар за темою «Медичні права учасників АТО».

На вебінарі Ви дізнаєтесь про:

  • медичні права учасників АТО;
  • порядок отримання медичних послуг;
  • порядок оскарження дій при порушенні медичних прав.

Відповіді на ці питання зможете отримати під час Вебінару 6 червня 2017 року. Початоток вебінару о 10:00.
Вебінар вестиме голова громадської організації “Черкаський правозахисний центр” та координатор громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у м. Черкаси Тарас Щербатюк.

Вебінар проводитиметься зі сторінки Черкаського правозахисного центру: https://www.facebook.com/pravcenterche/

Організатори запрошують до перегляду вебінару керівників громадських організацій, що захищають інтереси учасників АТО та усіх зацікавлених осіб.

Тривалість вебінару: 1 година.

Усі зацікавлені сторони можуть до 5 червня 2017 року надсилати свої питання з приводу нашої теми на електрону пошту [email protected].

Участь у вебінарі безкоштовна.

Реалізація міні-проекту «Доступність медичних послуг учасникам АТО та членам їх родин» здійснюється ГО «Черкаський правозахисний центр» у партнерстві з ГО «МАRT», ГО «Закарпатська громада» в рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні». Реалізатором виступає громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Погляди розробників та виконавців міні-проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією громадської спілки «Освітній дім прав людини в Чернігові» та Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: