Публікація

В Ужгороді презентують результати моніторингу місцевого індексу прав людини

28September 2017

У четвер, 28 вересня, о 10:00 в малій залі Ужгородської міської ради за адресою  пл. Поштова, 3, за участі працівників Ужгородської міської ради та експертів Української Гельсінської спілки з прав людини відбудеться презентація попередніх результатів та напрацювань моніторингу місцевого індексу прав людини. Обласний центр Закарпаття став одним із перших міст, де апробовано місцевий індекс прав людини.

Передбачається, що за допомогою даного індексу мешканці населених пунктів на місцевому рівні зможуть отримати інформацію про дотримання прав людини, визначити сильні та слабкі сторони місцевого самоврядування, сприяти виправленню недоліків.  Моніторами було проведено оцінку сфери фізичної безпеки мешканців Ужгорода, охорони здоров’я, екологічних прав, права на працю, розвитку підприємництва,  інформаційних прав та належного врядування.

Довідка:

Місцевий індекс прав людини – це мініпроект Української Гельсінської спілки з прав людини, спрямований на підтримку реформи децентралізації.

До розробки системи моніторингу було залучено групу експертів з прав людини та діяльності місцевого самоврядування. Було опрацьовано сучасні міжнародні моделі прав людини і їх оцінювання, узагальнено кращі іноземні та вітчизняні практики моніторингу прав людини на місцевому рівні, враховано специфіку розвитку повноважень місцевого самоврядування в процесі реформи.

Для випробовування на практиці місцевого індексу прав людини були обрані місто Ужгород та Білозірська ОТГ Черкаської області.

Запрошуються представники ЗМІ, громадські організації та усі зацікавлені сторони.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: (066) 532 48 54.

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: