Публікація

В Україні визначили переможців конкурсу учнівських есе та конкурсу навчально-методичних розробок з прав людини

22December 2016

22 грудня 2016 року об 11:00 в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться урочисте нагородження переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності», а також Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних розробок з прав людини. 

Участь у конкурсі есе взяли учні та учениці 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, а також студенти та студентки коледжів. Участь у конкурсі методичних розробок взяли педагогічні працівники та працівниці, творчі колективи навчальних закладів, наукові установи,  громадські організації незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку.

Конкурси організовано програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в  рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Уповноваженого ВРУ з прав  людини. Мета – сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у правозахисній діяльності, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

Імена переможців та лауреатів можна знайти на сайті УГСПЛ за посиланнями:

Захід відбудеться за участі:

  • Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської
  • Виконавчого директору Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадія Бущенка
  • Заступника директора Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Джона Пеннелла
  • Начальника Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Філіпішиної Аксани
  • Координатору Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Сергія Бурова

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: