Публікація

В Україні нагородять переможців конкурсу учнівських есе та конкурсу навчально-методичних розробок з прав людини

20December 2018

20 грудня 2018 року, о 14:00, в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться урочисте нагородження переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності», а також Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних розробок з прав людини. 

Цьогорічний конкурс був присвячений 70-й річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини.

Участь у конкурсі есе взяли 860 учнів та учениць 9-11 класів  закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних училищ та коледжів. Участь у конкурсі методичних розробок взяли 162 педагогічні працівники/-ці, творчі колективи навчальних закладів, наукові установи,  громадські організації незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу та віку.

Конкурси організовано Освітнім Домом прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» (http://edu.helsinki.org.ua) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Українською Гельсінською Спілкою з прав людини.

Конкурси проводяться з метою сприяння в реалізації Національної стратегії з прав людини та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді та педагогів, зацікавлених у правозахисній діяльності, сприяння підвищенню їх компетенцій, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

Імена переможців та лауреатів можна знайти на сайті Освітнього Дому прав людини в Чернігові за посиланням.

Захід відбудеться за участі:

  • Людмили Денісової – Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;
  • Сергія Бурова – Координатора Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», виконавчого директора Освітнього Дому прав людини в Чернігові;
  • Юрія Кононенка – Директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти;
  • Владислава Власюка – Генерального директора Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності
  • Аксани Філіпішиної – Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини, недискримінації та ґендерної рівності;
  • Олександра Павліченка – виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини;

Програма заходу

Також на захід запрошені представники Amnesty International в Україні, «Восток SOS» та інших партнерських організацій.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: