Публікація

В Києві пройде вулична акція-перформенс під гаслом: «Хворих в СІЗО мають лікувати!»

6 жовтня об 11:30 Центр інформації про права людини, ГО “Інститут правових досліджень та стратегій” та Харківська правозахисна група проводять вуличну акцію-перформенс під гаслом: «Хворих в СІЗО мають лікувати!».

Акція відбудеться біля будинку Державної пенітенціарної служби України (м. Київ, вул. Мельникова, 81). Під час театралізованого дійства громадські активісти  продемонструють, що люди, які утримуються в СІЗО, позбавлені можливості отримати належну адекватну медичну допомогу, приречені на муки і страждання, а подекуди і смерть. Контактна особа: Андрій Діденко тел.:(093)985-25-74;[email protected]                       

Після цього о 13:00 у приміщенні інформаційної агенції «Українські новини» (м. Київ, вул. Еспланадна, 20; ст. метро Палац спорту) відбудеться круглий стіл на тему: “Надання медичної допомоги в СІЗО: що потрібно змінити?” Учасники: експерт ГО “Інститут правових досліджень та стратегій” Айгуль Муканова, експерт Харківської правозахисної групи Людмила Коваль, координатор програм Харківської правозахисної групи Андрій Діденко, представники Всеукраїнської мережі ЛЖВ Ірина Варшик та Володимир Бочаров–Туз.

До участі також запрошено Уповноваженого ВР з прав людини, Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, представників Державної пенітенціарної служби, Міністерства охорони здоров’я України, Генеральної прокуратури та Адміністрації Президента України, депутатів Верховної Ради, а також жертв ненадання медичної допомоги в СІЗО та їх родичів. Під час круглого столу будуть оприлюднені ексклюзивні фото- та відеоматеріали,  аудіозаписи та інтерв’ю із затриманими, що перебувають в СІЗО і не отримують належної медичної допомоги. Експерти обговорять необхідні законодавчі зміни щодо вирішення проблеми неотримання належної медичної допомоги в’язнями в СІЗО.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: