Публікація

Увага! Розпочато збір інформації для створення довідника правозахисних організацій!

Мережа активістів правозахисного руху Human Rights activists in action та Правозахисний центр «Поступ» почали роботу по створенню першого довідника правозахисних організацій України. Ця робота потребує перелік живої інформації відносно Вашої організації – актуальні номери телефонів та електронних поштових скриньок, напрямків діяльності та Ваших потреб.

                Довідник стане у нагоді для популяризації правозахисного руху та допоможе організаціям у пошуку партнерів у своєму регіоні та по всій території України. Молоді правозахисники будуть мати можливість дізнатися про організації, що існують поряд з ними та приєднатися до роботи організацій.

                Цей довідник також буде допоміжним у роботі правозахисних приймалень, у якому Ваші клієнти зможуть дізнатися про напрямки роботи та розташування Вашого офісу чи актуальної електроної пошти, за якої можна звернутися по допомогу. Також довідник буде допоміжним інструментом при організації громадських кампаній на захист прав людини, покращить консолідацію правозахисної спільноти, дозволить швидко знайти контакту інформацію тієї чи іншої організації.

                Крок до цього вже зроблено – створена Соціальна мережа активістів-правозахисників – Human Rights activists in action, яка є вільним простором для обговорення актуальних проблем правозахисту.

                Довідник буде видано у друкованому вигляді та доступний у pdf форматі для Вашого сайту та сайтів Ваших партнерів,  також Вашу організацію буде легко знайти у он-лайн довіднику мережі Human Rights activists in action.

                Реєструйте свою організацію  заповнюючи Анкету, що знаходиться у додатку. Заповнену анкету слід надіслати на електронну адресу [email protected].

Анкета_правозахисної_організації (1)

Діємо разом на захист прав людини!

 

                При виникненні питань звертайтесь за адресою [email protected] або за телефоном +380500556773 – Олександра Дворецька

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: