Публікація

УГСПЛ запроваджує дослідження “Як дотримуються права дітей в зоні проведення АТО”

10December 2015

Шановні колеги і друзі!

20 листопада Організацією Об’єднаних Націй відзначається Всесвітній день дитини, а через декілька днів, 25 листопада, розпочинається всесвітня щорічна акція «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня – Дня прав людини. Таким чином проблеми забезпечення благополуччя дітей, захисту жінок від насильства та захисту прав людини визначають головні теми останніх місяців 2015 року.

В Україні проблема захисту дитинства особливо актуалізувалася у зв’язку з початком збройного конфлікту на сході нашої держави.

УГСПЛ у зв’язку з цим запроваджує  дослідження дотримання прав дітей в зоні проведення АТО. Під час цього дослідження будуть проаналізовані нормативно-правові гарантії захисту дітей під час збройних конфліктів, здійснені моніторингові візити до окремих населених пунктів в зоні АТО, буде проведене опитування дітей, їхніх батьків та шкільних вчителів із зазначеної проблематики.

Запрошуємо всі партнерські, профільні громадські організації та об’єднання, волонтерів, небайдужих громадян долучитись до цієї діяльності та допомогти у розповсюдженні і заповненні підготовлених анкет.

Форму анкети можна скачати ТУТ (docx-file)

Заповнені анкети просимо надсилати на адресу [email protected] для обробки та узагальнення.

Результати дослідження будуть представлені після 10 грудня 2015 р.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: