Публікація

УГСПЛ візьме участь у Національній правозахисній НЕконференції

10December 2017

Вдруге до Дня прав людини, 9 та 10 грудня, у Києві відбудеться Національна правозахисна неконференція

Під час заходу представники громадських організацій, органів державної влади та міжнародних структур зберуться, щоб обговорити актуальні виклики, що постали перед Україною та світом, та запропонують власні бачення їхнього вирішення. НЕконференцію організовано Центром громадянських свобод та платформою Правозахисний порядок денний. Заходи відбуватимуться в готелі «Русь» (Київ, вул. Госпітальна, 4).

Представники Української Гельсінської спілки з прав людини також візьмуть участь у різних тематичних панелях НЕконференції.

Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко візьме участь у трьох панелях НЕконференції – «Що вдалось зробити в рамках судової реформи?» (субота, 15:00-16:30), «Друга хвиля судової реформи: що робити далі?» (субота, 17:00-18:30) та «Справи Майдану: чи варто чекати справедливості?» (неділя, 10:00-11:30).

DSC_7982-1
Виконавчий директор УГСПЛ Олександр Павліченко

10 грудня УГСПЛ куруватиме тематичну секцію «Чи можуть інструменти міжнародного та перехідного правосуддя допомогти Україні у вирішенні існуючих правових проблем?». Модератом секції виступить керівник аналітичного напрямку УГСПЛ Олег Мартиненко.

Олег Мартиненко
Керівник аналітичного напрямку УГСПЛ Олег Мартиненко

Також із доповідями у рамках секції Спілку представлять юрист Центру стратегічних справ Аліна Павлюк, адвокат Центру стратегічних справ Олена Сапожнікова, координатор проекту Валентина Потапова, координатор з неформальної освіти Максим Єлігулашвілі, юрист спеціалізованої громадської приймальні з питань Криму Максим Тимочко, координатор освітніх програм для юристів та адвокатів Дар’я Свиридова та координатор аналітичного напрямку Алла Блага. Секція відбудеться у неділю з 12:00 до 13:30.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: