Публікація

Реєстрація учасників Олімпіади юридичних клінік з консультування клієнтів

25February 2016

 

Національна Олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів, 2016 знову проходитиме в Національному університеті “Острозька академія” 10-12 березня.

Змагання проводяться з метою підвищення рівня знань та майстерності студентів-правників при провадженні юридичної практики; розвитку аналітичних та комунікативних навичок у роботі майбутнього юриста з клієнтом; обміну досвідом якісної підготовки юристів на міжнародному рівні.

В Україні Олімпіада з консультування клієнтів вперше була проведена у 2005 році на базі Національного університету “Острозька академія”. Відтоді на постійній основі змагання щорічно відбувалися приблизно до 2009-2010 року. Однак з того часу і до 2015 року проведення Олімпіади зупинилося через відсутність фінансування та ініціативи з боку представників юридичних клінік.

В березні 2015 року завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження” Національна Олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів була відновлена. В ній взяли участь 16 команд з усієї України.

Команда-переможець, за фінансової підтримки МФ “Відродження” та Американського Агентства з Міжнародного Розвитку (USAID) гідно представила Україну на Міжнародних Змагання в м. Лінкольн, штат Небраска, США.

Цього року Міжнародний раунд Змагань проходитиме в м. Вінздор, Канада,  27-30 квітня.

Зареєтруватися для участі в Національній Олімпіаді можна за посиланням. Зверніть увагу, що ця форма є обов’язковою для заповнення. Тільки ті команди, які пройдуть реєстрацію за цією формою, будуть зараховані як учасники Олімпіади з консультування клієнтів.
Реєстрація триватиме до 25 лютого 2016 року включно. Після цієї дати зареєструватися вже не можна буде!

Також просимо відразу, як вам буде відомо про дати та час приїзду/від’їзду – повідомити про це на електронну скриньку [email protected] . В темі листа вказати назву юр. клініки.

Програму заходу буде сформовано ближче до кінця лютого, коли буде відома точна кількість учасників.

У випадку виникнення будь-яких додаткових запитань – звертайтеся на електронну адресу [email protected] або за телефоном 097 703 48 55.

Офіційні Правила Олімпіади та фабули для підготовки учасників можна знайти. зокрема, за цим посиланням.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: