Публікація

Тренінг «Школа – простір протидії насильству»

26July 2017

Кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканність, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

Держава здійснює захист дитини від усіх форм фізичного, сексуального, економічного та психологічного насильства, образ, недбалого й жорстокого поводження з нею, залучення до найгірших форм дитячої праці, у тому числі з боку батьків або осіб, які їх замінюють, а також вживає необхідних заходів для забезпечення прав дітей, які стали свідками у кримінальному провадженні.

Про те, як захистити ці права дитини йтиметься на дводенному тренінгу для освітян, поліції, служби у справах дітей та соціальних працівників «Школа – простір протидії насильству». Захід відбудеться 27-28 липня в Першій львівській медіатеці. 

Передбачається, що освітяни у співпраці з працівниками поліції, служби у справах дітей, соцслужб, тренерками заходу розроблять індивідуальні плани щодо запровадження в своїх школах механізмів запобігання та реагування на жорстоке поводження з дітьми.

Контактна особ: Ніна Хома, тел. 063 171 40 48

Освітній захід здійснюється Українською Гельсінською спілкою з прав людини у співпраці з громадською ініціативою «Патронус» та  ГО Молодіжний центр розвитку «МІСТ», у рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” при підтримці програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: