Публікація

Презентація фотовиставки «Війна за Мир» в м. Кошице, Словаччина

19April 2016

19 квітня у місті Кошіце відбудеться презентація фотовиставки «Війна за Мир». ЇЇ метою є донесення об’єктивної інформації про військовий конфлікт на Сході України та порушення Російської Федерацією норм міжнародного гумінаторного права.

Наразі експозиція мала успіх в української аудиторії, зокрема на Закарпатті та у Львові. Словацька презентація пройде в рамках Днів України в Кошице та стане спільною ініціативою громадських організацій «Словацько-Український Центр Партнерства»«Закарпатська громада», та громадської приймальні УГСПЛ в м. Ужгороді.

Фотографії, які можна буде побачити на виставці, зобрпажують українських добровольців в зоні АТО. Зокрема, бійців окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» у складі 93 механізованої бригади Збройних сил України. Хронологія робіт охоплює весь період діяльності військових. Світлини, з котрими матимуть нагоду познайомитись наші словацькі сусіди, зроблені чотирма авторами – Аллою Федорченко, Мирославом Мислою, Іриною Цвілою та Вікторією Пришутовою. Фотографи протягом року ризикували власним життям, документуючи події на Сході.

_DSC0047

Демонстрація виставки не лише для вітчизняної публіки, але і в сусідніх країнах, є важливою стратегічною задачою для українських активістів. За словами координатора УГСПЛ в Ужгороді Бориса Кондратюка, люди за кордоном часто не завжди мають уявлення про те, що дійсно відбувається в зоні АТО.

«У хроніці виставки можна прочитати такі відгуки зі Словаччини, як «Слава Новоросії!», – ми їх не закреслюємо, бо це нам пояснює, як відбувається маніпуляція свідомістю людей, яким нав’язують, що це, мовляв, внутрішній конфлікт, а не чужоземна агресія» розповів Кондратюк на попередній презентації виставки у Львові.

Експозиція відкриється 19 квітня та триватиме 11 днів. У місті Кошице її можна буде знайти за адресою вул. Кукучінова, 2 (Казарми/Културпарк).  На презентації будуть присутні представники організторів ініціативи – Борис Кондратюк і Едуард Булина, волонтер Карпатської Січі Василь Полажинець та учасник бойових дій на Сході Андрій Ткачук. Програму заходу можна переглянути тут.

Контактний номер –  +421 902 069 562.

Listovka A4 Kosice (1)

 

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

За інформаією Прес-служби ГО «Закарпатська громада» та «SUСP»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: