Публікація

Семінар «Що треба знати юристу для ефективної роботи з Європейською конвенцією з прав людини»

24October 2016

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує суддів та адвокатів до участі в двох одноденних семінарах «Що треба знати юристу для ефективної роботи з Європейською конвенцією з прав людини», які відбудуться  30 та 31 жовтня 2016 року в місті Києві.

Шановні колеги!

Дякуємо вам за зацікавленість в освітніх заходах Української Гельсінської спілки з прав людини та безпосередньо семінарі «Що треба знати юристу для ефективної роботи з Європейською конвенцією з прав людини».
Реєстрація на семінари 30 та 31 жовтня завершена, в зв’язку з великою кількістю заявок на участь.
Ми будемо інформувати вас про додаткові освітні заходи УГСПЛ, тож слідкуйте за нашими новинами на сайті helsinki.org.ua та сторінці в мережі Фейсбук.
Основна увага під час навчання буде зосереджена на практичних аспектах застосування Європейської Конвенції з прав людини: разом з тренерами учасники розширяться свої знання щодо прав, які гарантуються Конвенцією та їх трактування Європейським судом з прав людини, критерії прийнятності скарги в Європейський суд, а також дізнаються як формулювати фактичні обставини справи.
До участі запрошуються судді та адвокати, які мають досвід роботи з Європейською конвенцією з прав людини та зацікавлені в отриманні нових знань та навичок в цій сфері, а також замотивовані продовжувати навчання з теми прав людини в майбутньому.
Семінари є промо-заходами навчального курсу «Адвокати прав людини», який буде незабаром анонсовано Українською Гельсінською спілкою разом з партнерами. Метою курсу є сприяння дотриманню та захисту прав і свобод людини в Україні, імплементації міжнародних стандартів прав людини в національну правову систему через посилення професійного потенціалу практикуючих судових юристів.

Експертами семінару виступлять міжнародні тренери, спеціалісти у сфері прав людини:

  • Костянтин Дегтярьов – доцент Університету Ліверпуля, експерт у сфері міжнародного та Європейського права людини, міжнародний тренер з підвищення кваліфікації адвокатів та суддів (Франція, Болгарія, Україна, Молдова), експерт проектів Ради Європи (у тому числі щодо реформи ЄСПЛ) та Європейського союзу. Магістр у сфері Європейських досліджень університету Сассекса (Великобританія), захистив докторську дисертацію з теми «Європейський консенсус в прецедентному праві Європейського суду з прав людини» в університеті Дубліна (Ірландія), читає лекції в Європейському гуманітарному університеті (Вільнюс, Литва)
  • Максим Тимофєєв – кандидат юридичних наук, доцент департаменту права Європейського гуманітарного університету (Вільнюс, Литва). В якості тренера неодноразово брав участь у тренінгах з права Європейської конвенції з прав людини, організованих в Росії Інститутом права та публічної політики та Інінціативою верховенства права Американської асоціації юристів (ABA ROLI). В якості міжнародного експерта Ради Європи проводив тренінги для адвокатів та суддів в Україні та Азербайджані.
Для участі у відборі на семінар «Що треба знати юристу-практику для ефективної роботи з Європейською конвенцією з прав людини» необхідно заповнити заявку за посиланням. На кожен з семінарів буде відібрано від 20 до 25 учасників.
Анкету необхідно заповнити в строк до 24 жовтня. До 25 жовтня всім учасникам буде повідомлено про результати конкурсу.
Звертаємо вашу увагу, що участь у семінарі є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників харчуванням та навчальними матеріалами. Проїзд в місті Києві іногороднім учасникам не компенсується.
Якщо у Вас виникли додаткові запитання, Ви можете адресувати їх на електронну адресу [email protected]

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: