Публікація

Семінар «Порівняльний аналіз військових подій на Балканах та в Україні. Правовий захист»

15June 2016

В Ужгороді відбудеться семінар  «Порівняльний аналіз військових подій на Балканах та в Україні. Правовий захист».

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи та журналісти. Захід буде присвячений подіям на Сході України. Під час семінару Громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Ужгород презентуватиме порівняльну характеристику війни на Балканах та досвід учасників тодішньої війни у документуванні злочинів проти людства.

У ході зустрічі лектори розкажуть про діяльність УГСПЛ та важливість документування злочинів проти людяності, порушення прав людини у зоні проведення антитерористичної операції.

Представники Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  проінформують про діяльність центру та  права внутрiшньо перемiщених осiб зокрема і на безоплатну правову допомогу.

Також під час семінару внутрішньо переміщені особи дізнаються про діяльність ресурсного центру від ГО «Справа Кольпінга в Україні».

Час: середа, 15 червня, 18:00

Місце: м. Ужгород, приміщення ГО «Справа Кольпінга в Україні» за адресою вул. Швабська, 25 (2 поверх, кабінет №10)

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

 

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: