Публікація

Семінар «Порівняльний аналіз військових подій на Балканах та в Україні. Правовий захист»

15June 2016

15 червня  в Ужгороді відбудеться семінар для внутрішньо переміщених осіб та журналістів. Захід буде присвячений подіям на Сході України. Під час семінару Громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Ужгород презентуватиме порівняльну характеристику війни  на Балканах та досвід учасників тодішньої війни у документуванні злочинів проти людства.

У ході зустрічі лектори розкажуть про діяльність УГСПЛ та важливість документування злочинів проти людяності, порушення прав людини у зоні проведення антитерористичної операції.

Представники Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проінформують про діяльність центру та  права внутрiшньо перемiщених осiб, зокрема  на безоплатну правову допомогу.

Також під час семінару внутрішньо переміщені особи дізнаються про діяльність ресурсного центру від ГО «Справа Кольпінга в Україні».

Місце: місто Ужгород, приміщення ГО «Справа Кольпінга в Україні» за адресою вулиця Швабська, 25 (2 поверх, кабінет №10)

Час: 15 червня, 18:00

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

 

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: