Публікація

Розгляд апеляційної скарги про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу у Верховному суді Російської Федерації

29September 2016

29 вересня 2016 року об 11.00 у Верховному суді Російської Федерації (м. Москва, вул. Поварська, б.15) відбудеться розгляд апеляційної скарги юристів Меджлісу на рішення так званого Верховного суду на території окупованого Криму про визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією та заборону його діяльності.

Нагадаємо, 26 квітня 2016 року Верховний суд окупованого Криму виніс рішення, яким визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією та заборонив його діяльність. Меджліс є представницьким органом, що обирається кримськотатарським народом, відповідно – заборона його діяльності спричинить порушення прав цілого народу. Юристи подали апеляційну скаргу на вказане рішення суду, розгляд якої відбудеться у Москві наприкінці вересня.

Справу супроводжують юристи Української Гельсінської спілки з прав людини та російські юристи Правозахисного центру «Меморіал». Представляти інтереси Меджлісу 29 вересня 2016 року в Верховному суді Російської Федерації будуть юристи ПЦ «Меморіал».

Запрошуємо українські ЗМІ висвітлити перебіг судового засідання. УГСПЛ сприятиме в акредитації. Із запитаннями, будь ласка, звертайтесь до контактної особи.

Контактна особа:

Тетяна Гончарук

тел.: (068) 809-67-78

e-mail: [email protected]

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: