Публікація

Робоча зустріч щодо надання правової допомоги кримчанам, які мешкають на тимчасово окупованому півострові та підконтрольній Україні території

16September 2020

У середу, 16 вересня, о 12.30 у приміщенні конференц-залу “Конгрес” (м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 7) відбудеться робоча зустріч щодо обговорення питань з надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам та громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

У ході зустрічі обговорять діяльність громадських організацій та органів влади у Херсонській області із захисту прав ВПО та мешканців окупованого Криму, актуальні проблеми законодавства у цьому напрямку, а також тенденцій судової практики розгляду кримських кейсів, що перебували у супроводженні кримської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини. Також під час робочої зустрічі презентують чат-бот для кримчан CrimeaIsUAbot, який розроблявся Представництвом Президента України в Криму спільно з правозахисною організацією “КримSOS” та УГСПЛ.

Серед учасників обговорення – Віктор Вуйка, юрист Української Гельсінської спілки з права людини в Херсоні.

До участі у робочій зустрічі запрошені представники органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, представники правозахисних організацій, ЗМІ.

Захист прав мешканців тимчасово окупованого Криму та внутрішньо переміщених осіб здійснюється завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. 

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: