Публікація

Реабілітація жертв конфлікту: перша хвиля регіональних інформаційних сесій

14March 2019

Українська Гельсінська спілка з прав людини організовує на регіональному рівні обговорення теми «Забезпечення прав цивільних осіб, що втратили здоров’я внаслідок конфлікту». У ході низки інформаційних сесій відбудеться і презентація аналітичного огляду «Реабілітація жертв конфлікту. Чи пропонує держава щось, крім встановлення інвалідності та милиць?» авторства експерта-аналітика УГСПЛ Богдана Мойси.

На наступному тижні обговорення відбудуться:

  • У Маріуполі. 12 березня о 14.00 у приміщенні Освітнього ХАБу і коворкінгу “BETC Space” (м. Маріуполь, вул. Лепорського, 13);
  • У Покровську. 13 березня о 14.00 у приміщенні Освітнього ХАБу (Покровськ, вул. Захисників України, 1);
  • У Торецьку. 14 березня о 12.00 у приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей “TeenДім” (м.Торецьк, вул.Маяковського,19).

До участі в обговоренні запрошені представники органів місцевого самоврядування,  фахівці приймалень УГСПЛ,  цивільні особи, що набули порушень здоров’я внаслідок конфлікту, ВПО з інвалідністю/порушенням здоров’я, мешканці громади.

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити інформаційні сесії!

 

Заходи організовано у рамках Програми USAID «Права людини в дії», яка  впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: