Публікація

Разом до результату. Форум внутрішньо переміщених осіб

30October 2018

30 жовтня 2018 року у Києві відбудеться Форум внутрішньо переміщених осіб

Місце проведення: Український дім (вул. Хрещатик 2, м. Київ).

Час: 10:00-17:00

Організатори Форуму –  Український інститут з прав людини та Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ в рамках проекту Адвокації законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав внутрішньо переміщених осіб в Україні, за підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН)

Під час Форуму внутрішньо переміщених осіб «Разом до результату» будуть обговорені найболючіші проблеми, з якими стикаються особи, постраждалі від конфлікту, в тому числі і внутрішньо переміщені, а також приймаючі громади.
До участі у Форумі запрошуються внутрішньо переміщені особи, представники організацій ВПО та організацій, які опікуються правами ВПО, представники місцевого самоврядування приймаючих громад, а також народні депутати України, члени Уряду України.

Одноденний Форум розділено на дві частини – пленарне обговорення та розподілення на робочі сесії. Під час пленарної частини плануються виступи народних депутатів України, зокрема, Найєма Мустафи, Берези Борислава, представників органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства щодо їх позиції у питанні пошуку шляхів для забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб.

Учасникам Форуму буде надано можливість біля «відкритого мікрофону» озвучити важливі для них питання.

У другій частині Форуму учасники зможуть взяти участь у цікавих для них сесіях, таких як:

  • адвокація щодо виборчих прав ВПО;
  • адвокація та комунікація на рівні територіальних громад;
  • пенсійні та соціальні виплати ВПО та практика ЄСПЛ;
  • захист прав ВПО в національних судових органах.

По завершенню роботи в секціях відбудеться підсумкова дискусія.

Запрошені громадські організації проведуть ряд консультацій та майстер-класів з найактуальніших питань захисту і забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб.

Метою Форуму є напрацювання спільних рішень, які можуть бути втілені в законодавчих ініціативах, рішеннях Уряду, вплинуть на громадську думку.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: