Публікація

Просто зараз адвокати УГСПЛ ведуть прийом в офісі омбудсмена. Приходьте, консультуйтесь!

В рамках Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги сьогодні, 25 травня, в приміщенні Секретаріату Омбудсмена кожен може отримати безкоштовну юридичну консультацію адвокатів, які співпрацюють із Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Приходьте за адресою: вул. Інститутська, 21/8, з 10 до 17 години. Консультації надаються в порядку живої черги.

Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги має на меті розвиток культури надання недержавної безоплатної правової допомоги в Україні. В цей день адвокати надаватимуть кваліфіковані поради тим, хто їх найбільше потребує – малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб’єктам малого підприємництва.

Цього року День безоплатної правової допомоги проводиться за ініціативою Асоціації правників України, Української фундації правової допомоги, Української Гельсінської спілки з прав людини, Міжнародного фонду «Відродження», Асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Ради адвокатів України.

Докладнішу інформацію про День безоплатної правової допомоги можна отримати на сайтах:http://pravovadopomoga.orghttp://pravo.prostir.ua

Відвідувачі також зможуть отримати багато корисних порад від юристів, які викладені у листівках-порадниках УГСПЛ. Тексти листівок також можна знайти ТУТ

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: