Публікація

Презентація законопроекту УГСПЛ щодо врегулювання прав осіб з окупованих територій Криму

3March 2016

 

3 березня 2016 року у Міністерстві юстиції України, за адресою провулок Рильського, 10, на відкритому засіданні Координаційної Ради з питань забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя, відбудеться презентація законопроекту Української Гельсінкської спілки з прав людини «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення дискримінаційних положень та врегулювання прогалин у правовідносинах з державою громадян, що проживають на тимчасово окупованій території України або переселились з неї».

Законопроект покликаний врегулювати правовідносини з окупованими територіями, спрямований на забезпечення прав людини та подолання дискримінації громадян України, що проживають на тимчасово окупованій території України АР Крим та м. Севастополя, а також внутрішньо переміщених осіб, що переселилися з неї.

У заході візьмуть участь представники Міністерства юстиції України, компетентних державних органів, народні депутати, представники Меджлісу кримськотатарського народу, представники громадських організацій.

Програма:

09.30-10.00 – Ранкова кава, реєстрація учасників

10.00-12.00 – Відкрите засідання Координаційної ради з питань забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя, презентація законопроекту УГСПЛ

12:00 – Прес-брифінг за участі:

  • Рефата Чубарова, Голови Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата України,
  • Сергія Петухова, заступника Міністра юстиції України,
  • Георгія Логвінського, народного депутата України, адвоката,
  • Дар’ї Свиридової, експерта Української Гельсінкської спілки з прав людини, співавтора законопроекту,
  • Бориса Захарова, керівника Адвокаційного центру Української Гельсінкської спілки з прав людини.

 

Контактна особа: Христина Корпан, помічник заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, тел. (044) 278 7044, [email protected].

Для акредитації ЗМІ: 271-16-76, 271-17-62, [email protected].

 

Даний захід проводиться в рамках проекту «Права людини в дії», який впроваджується Української Гельсінською спілкою з прав людини, завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, черезUSAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID та сторінці у Facebook.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: