Публікація

Презентація серії звітів Центру документування УГСПЛ «Історія одного міста» в Краматорську

30November 2018

30 листопада 2018 року, о 15:00, у Краматорську відбудеться презентація туру Центру документування УГСПЛ «Історія одного міста»

«Історія одного міста» – це серія звітів Центру документування, у яких фіксується і відновлюється історіографія збройного конфлікту на Сході України. Центр документування дотримується думки, що фіксація сучасної подієвої історії дасть змогу в майбутньому уникнути політичних спекуляцій та об’єктивно відобразити хронологію подій.

Тур, який триватиме з 26 листопада по 1 грудня, завітає до учнів 10-11 класів у 6 містах: Маріуполь, Покровськ, Мар’їнка, Торецьк, Краматорськ та Слов’янськ.

Протягом тижня школярі матимуть змогу у незвичному форматі ознайомитися з історією прифронтових міст у контексті російсько-української війни. Центр документування прагне зберегти історію для майбутнього покоління разом із тими, хто творить її нині.

У заході візьмуть участь експерти УГСПЛ – юрист громадської приймальні Сергій Мовчан і оператор Центру документування Анастасія Зоря.

Презентація відбудеться за адресою: м. Краматорськ, вул. Марата, 1. Антикризовий медіа-центр

Цей захід став можливим завдяки проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ через USAID надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: