Публікація

Презентація “Мапи пам’яті” Центру документування УГСПЛ

14April 2017

14 квітня 2017 року відбудеться презентація “Мапи пам’яті” Центру документування УГСПЛ.

Новий інтерактивний ресурс, створений як візуалізована база усіх осіб, які загинули в ході збройного конфлікту на сході України, дозволяє уникнути політичних спекуляцій та об’єктивно відобразити усі повідомлення про смерть цивільних осіб та комбатантів.

Програма заходу

У заході візьмуть участь експерти УГСПЛ, GRC (Global Rights Compliance), представники Міністерства оборони, Головного штабу Збройних сил, Головної військової прокуратури, Національної гвардії, Служби безпеки, МВС України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, посольств Великої Британії, Канади, Королівства Норвегія, Королівства Швеція, Німеччини, Польщі, США, Представництва ЄС в Україні, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Моніторингової місії ООН в Україні, Українського інституту національної пам’яті, експерти неурядових організацій.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 45-а, кав’ярня “Хармс”, з 11:00 до 12:30.

Контактна особа – Олексій Біда, тел – 050-888-69-79.

Цей захід проводиться в рамках проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: