Публікація

Презентація книги Енвера Джулімана «Примирення: вказівники вздовж шляху»

22June 2018

Презентація книги «Примирення: вказівники вздовж шляху»відбудеться 22 червня, о 19:00, в просторі MediaHub за участі автора – Енвера Джулімана

Органзітори: Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини» та Норвезький Гельсінський комітет

Учасники заходу матимуть змогу отримати безкоштовний примірник книги.

Як наблизити мир, не чекаючи закінчення війни? Як досягти порозуміння між частинами суспільства з різними точками зору та позиціями, переселенцями та громадами, які їх приймають? Книга Енвера Джулімана дає пояснення поняттям, які мають ключове значення в миротворчій діяльності, наприклад, істина, вина, культура спогадів, історія та заперечення. Вона відображає і конкретизує багато складних аспектів примирення людини з собою, між людьми, групами і країнами.

Книга «Примирення: вказівники вздовж шляху» про те, як ставитися до історії і як її інтерпретувати. І найголовніше, яку позицію зайняти по відношенню до наших ближніх: і до сусіда за дверима поруч, і до того, що живе на іншій стороні дороги. Але не тільки. Важливе нагадування про відповідальність, яку ми всі повинні розділяти. Автор книги звертається до таких «зберігачів» миру в суспільстві, як політики, релігійні лідери, художники, журналісти, ветерани війни, правозахисники, вчені і вчителі, нагадуючи їм про відповідальність в сфері примирення.

Енвер Джуліман – керівник департаменту з питань освіти в галузі прав людини та миру Норвезького Гельсінського комітету. Джуліман має досвід роботи в галузі освіти та миробудівництва, в галузі прав людини у Норвегії, Україні, Білорусі, Російській Федерації, Північному та Південному Кавказі та на Західних Балканах. Джуліман є одним із засновників Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та активно сприяє її розвитку.

Енвер Джуліман є методологом та координатором Школи з прав людини для молоді республік колишньої Югославії, участь в якій взяли більше 12 000 учасників. Він заснував та керував регіональним проектом Коаліція Довіри на Південному Кавказі. Автор кількох книг у галузі конфліктології та посередництва («Будівництво мостів, а не стін», «Роль університетів у процесі побудови миру»), які перекладені на норвезьку, російську, білоруську, боснійську, хорватську та сербську мови. Викладач Університету Південно-Східної Норвегії. Сфера знань – примирення і миробудівнцтво.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: