Публікація

Презентація громадської приймальні УГСПЛ зі справ Криму в Херсоні. Основні напрямки діяльності

28April 2017

28 квітня 2017 року, о 13:00 в прес-клубі «Новий день» (м. Херсон, вул. Декабристів, 26) відбудеться прес-конференція з приводу відкриття в Херсоні спеціалізованої громадської приймальні УГСПЛ зі справ Криму.

Українська Гельсінська спілка з прав людини є засновником широкої мережі громадських приймалень, які діють майже в усіх областях України. Мета діяльності приймалень – безоплатна допомога людям у захисті їхніх прав та свобод. Серед них є одна спеціалізована приймальня, яка займається виключно питаннями, пов’язаними з окупацією Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та захистом прав мешканців Криму.

Кримська приймальня успішно працює в Києві з осені 2014 року. Спеціалізація приймальні – надання первинної та вторинної правової допомоги, захист прав та інтересів у суді в справах будь-якої складності. Для більшої доступності юридичних послуг для мешканців окупованого Кримського півострову в 2017 році почав роботу юрист приймальні безпосередньо в Херсоні.

На прес-конференції юристи розкажуть про те, з якими питаннями до приймальні можна звертатися по допомогу, про основні напрямки діяльності, досягнуті успіхи та подальші плани, а також актуальні проблеми законодавчого врегулювання щодо окупованих територій.

Спікери прес-конференції:

  • Ганна Рассамахіна – координатор спеціалізованої приймальні УГСПЛ зі справ Криму;
  • Віктор Вуйка – юрист спеціалізованої приймальні УГСПЛ зі справ Криму в Херсоні;

Також очікується виступ представника Херсонського обласного Фонду Милосердя та здоров’я, організації, яка тісно співпрацює з УГСПЛ та приймальнею зі справ Криму.

Організатор: Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Акредитація журналістів відбуватиметься на місці.

Контакти: +380997936418

Діяльність громадської приймальні УГСПЛ зі справ Криму (м. Херсон) фінансується в рамках  проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», який виконується УГСПЛ.

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через USAID. Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.  Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: