Публікація

Презентація звіту «Моніторинг дотримання прав людини при перетині пунктів пропуску другого рубежу»

9September 2020

Право на свободу пересування є одним із основоположних прав людини. В умовах збройного конфлікту так чи інакше це право може обмежуватися владними інституціями, але перш за все в інтересах самих громадян. Мова йде про небезпеку для їхнього життя у разі вільного пересування по окремих територіях. Утім обмеження права на свободу пересування повинно мати законний характер.

Впродовж декількох місяців правозахисники громадських приймалень УГСПЛ досліджували дотримання прав громадян України при проїзді блокпостами другого рубежу з боку представників правоохоронних органів та військовослужбовців ЗС України. Результатом роботи став звіт та рекомендації, розроблені для силових та правоохоронних органів. Презентація звіту відбудеться 9 вересня о 15:00 на сторінці УГСПЛ у Facebook.

Більш змістовно під час презентації звіту розповідатимуть:

  • Віктор Філатов, аналітик ГО “Правозахисна група СІЧ”
  • Юлія Полєхіна, юристка ГО “Правозахисна група СІЧ”
  • Олександр Кадієвський, координатор громадської приймальні УГСПЛ у м. Краматорськ
  • Володимир Єлець, координатор громадської приймальні УГСПЛ у м. Торецьк
  • Артем Безрук, координатор громадської приймальні УГСПЛ у м. Покровськ

Модераторка: Наталія Кожина, координаторка громадської приймальні УГСПЛ на базі ГО “Правозахисна група СІЧ”

Дослідження та презентація звіту стали можливими завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: