Публікація

Презентація дослідження «Окупація Криму: без знаків, без імені, ховаючись за спинами цивільних»

29January 2020

29 січня 2020 року об 11.00 в приміщенні інформаційного агентства Укрінформ (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16), Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Представництвом Президента в АР Крим презентують дослідження щодо порушень норм міжнародного гуманітарного права представниками Збройних Сил Російської Федерації в ході активної фази окупації Кримського півострову в лютому-березні 2014 року.

Учасники пресконференції також обговорюватимуть шляхи притягнення винних до відповідальності та формування державної політики у сфері протидії масовим порушенням прав людини та норм міжнародного гуманітарного права, які систематично вчиняються російською владою Криму протягом всього періоду окупації.

Спікери:

  • Постійний Представник Президента в Автономній Республіці Крим – Антон Кориневич;
  • Прокурор Автономної Республіки Крим – Ігор Поночовний;
  • Координаторка Офісу з розробки гуманітарної політики – Олександра Дворецька;
  • Адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини –  Максим Тимочко;
  • Юрист Регіонального центру прав людини – Віталій Набухотний.

 

Контактна особа:

Максим Тимочко: +38(050)770-00-49

[email protected]

 

Внесок УГСПЛ у дослідження став можливим за підтримки Програми USAID «Права людини в дії», яка здійснюється Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук:https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: