Публікація

Презентація чат-боту для кримчан

8September 2020

8 вересня 2020 року о 12:30 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ) Представництво Президента України в Криму, правозахисна організація “КримSOS” та Українська Гельсінська спілка з прав людини презентуватимуть чат-бот для громадян, які мешкають на території тимчасово окупованого Кримського півострова, для отримання типових  відповідей з найбільш розповсюджених питань, таких як оформлення паспортних документів, реєстрації фактів народження/смерті, які відбулися на тимчасово окупованій території, та найактуальніших процедурах перетину адміністративної межі через КПВВ.

Під час презентації учасники не тільки покажуть, як працює новий онлайновий інструмент, а й нададуть інформацію щодо найбільш популярних послуг, за якими звертаються до держави мешканці тимчасово окупованих територій та проблемних питань, з якими стикаються. 

Чат-бот є спільним продуктом Представництва Президента України в Автономній Республіці  Крим, громадської організації “КримSOS” та Української Гельсінської спілки з прав людини. 

Учасники презентації:

Антон Кориневич, Постійний Представник Президента України в АР Крим

Ольга Куришко, со-координаторка громадської організації “КримSOS”

Анна Расамахіна, координаторка кримської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, юристка 

Контакт з організаторами: +380665038277, [email protected]

У зв’язку з карантинними обмеженнями, кількість місць в залі є обмеженою. Трансляція презентації буде доступна на сайті Укрінформу, а також на фейсбук сторінках Представництва Президента в АР Крим, Крим SOS та Української Гельсінської спілки з прав людини

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: