Публікація

Презентація чат-бота, який допомагає формувати заяви до суду та Пенсійного фонду України для стягнення заборгованості по пенсії

30July 2020

30 липня о 12.00 на офіційній сторінці УГСПЛ у facebook адвокат Центру стратегічних справ УГСПЛ Євген Чекарьов разом з юристкою ГО «Донбас SOS» Оленою Глушко презентують безкоштовний чат-бот, який допоможе стягнути заборгованість з виплати пенсій через суд.

Бот створено УГСПЛ з метою забезпечення доступу до правової допомоги осіб, які не мають можливості користуватися послугами юриста. Зокрема, йдеться про переселенців/переселенок та громадян/громадянок, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим. Розрахований такий онлайн помічник виключно на тих, хто має заборгованість за пенсійними виплатами.

Бот, залежно від обставин, формує два типу документів: у вигляді позову та заяви про виплату заборгованості.

Ботом можна скористатися:

– у Телеграмі, посилання: https://web.telegram.org/#/im?p=@Pensionuabot @Pensionuabot (назва бота «Pensionuabot»);

– у ФБ-месенжері (Facebook Messenger), посилання: https://www.messenger.com/t/108267534228372 (назва бота «Пенсии для переселенцев из Донбасса и Крыма»);

– у facebook, посилання: https://www.facebook.com/Pensionuabot (назва сторінки «Пенсии для переселенцев из Донбасса и Крыма»).

 

Спікер та спікерка презентації:

Євген Чекарьов, адвокат Центру стратегічних справ УГСПЛ, автор проєкту;

Олена Глушко, юристка ГО «Донбас SOS», що надає правову допомогу з питань пенсійної заборгованості.

 

Де: офіційна сторінка УГСПЛ у facebookhttps://www.facebook.com/Ugspl/.

Коли: 30 липня 2020 р. о 12.00.

 

Розробка та презентація бота стали можливими завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: