Публікація

Презентація актуальних освітніх курсів за вибором, підготовлених українськими громадськими організаціями

12December 2019

12 грудня 2019, о 10:00 у Міністерстві освіти та науки відбудеться презентація актуальні освітніх курсів за вибором, підготовлених українськими громадськими організаціями. (м. Київ, просп. Перемоги 10, зала Малої колегії, 1 поверх.)

Під час заходу УГСПЛ презентує видання «Історія одного міста». Як викладати окремі питання щодо збройної агресії РФ на Сході України», авторами якого є експерти УГСПЛ Олександра Козорог та Олексій Біда,  а також залучений експерт І. Костюк. Видання містить методичні рекомендації щодо висвітлення на уроках історії України та позаурочних виховних заходах у загальноосвітній школі питання перебігу ініційованого РФ збройного конфлікту проти України, порушень прав людини та міжнародного гуманітарного права, а також гуманітарних аспектів на частині території Донецької та Луганської областей у 2014 – 2019 рр. на основі матеріалів аналітичних звітів «Історія одного міста» Центру документування Української Гельсінської спілки з прав людини.

Правозахисники також презентують навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право в закладах освіти».  Авторський колектив (М. Єлігулашвілі, О. Козорог, Н. Хендель) розробляв ці матеріали усвідомлюючи важливість та необхідність практичного застосовування норм міжнародного гуманітарного права. Він не для підготовки юристів, чи формування бездоганних правових знань. Цей посібник перш за все покликаний сприяти одній з головних цілей МПГ – просування ідеї та запиту щодо зменшення насильства під час війни.

Під час заходу буде також презентовано освітні курси інших неурядових організацій:

  • Спецкурс «НАТО — сила, що захищає мирних громадян». Розробник курсу: Всеукраїнська спілка викладачів громадянської освіти та суспільствознавчих дисциплін.
  • Нариси із історії Криму. Додаткові матеріали для вчителя історії (7 та 8 кл.). Авторський колектив:  Цалик С.М., Мокрогуз О.П., Волошенюк О.В.

У заході братимуть участь експерти та експертки УГСПЛ: Олексій Біда, Олександра Козорог та Тимур Короткий.

Програма заходу включає вітальну каву, яка розпочнеться о 09:30 та неформальне спілкування з 11:30 до 12:00.

З питань акредитації журналістів звертатися до прес-служби [email protected] та за телефоном: +38 044 481-32-62.

З питань участі освітян та експертів контактна особа: Суляліна Марія, т.+38 050 696 10 19, [email protected]

Просимо підтвердити участь у заході до 14.00 11 грудня 2019 р. надіславши ПІБ особи, яка планує відвідати захід на пошту [email protected]

 

Захід організовано Міністерством освіти і науки України в партнерстві із Академією української преси, Всеукраїнською спілкою викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти та Українською Гельсінською спілкою із прав людини.

Видання «Історія одного міста». Як викладати окремі питання щодо збройної агресії РФ на Сході України» та навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право в закладах освіти» стали можливими завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Представлені погляди та інтерпретації не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: