Публікація

Прес-ланч з нагоди старту навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів»

1March 2017

1 березня о 12:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГА БізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться прес-ланч з нагоди старту навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів».

Під час заходу буде презентовано концепцію, програму та команду курсу, умови участі в конкурсі на навчання, що стартуватиме 1 березня 2017 року. Запрошуємо до участі журналістів, організації, що зацікавлені у співпраці, практикуючих адвокатів та суддів, що мають бажання навчатися на курсі.

Курс впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ) в партнерстві з Освітнім Домом прав людини в Чернігові, Фондом Домів прав людини, Гельсінським Фондом з прав людини (Варшава, Польща), а також Львівським національним університетом ім. Івана Франка. Генеральний медіа-партнер – ЛІГА:ЗАКОН.

Під час заходу буде презентовано унікальний освітній інструмент, що має на меті підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів задля сприяння дотриманню і захисту прав і свобод людини в Україні, а також впровадження міжнародних стандартів у галузі прав людини в національну правову систему. Курс орієнтований на українських адвокатів і суддів, що зацікавлені у нових знаннях та передових професійних інструментах, задля встановлення верховенства права в Україні.

Захід буде проходити в неформальній обстановці і надасть учасникам можливість поспілкуватися з організаторами та експертами курсу, представниками партнерських організацій та дипломатичних місій в Україні.

Спікери:

Аркадій Бущенко – адвокат, виконавчий директор УГСПЛ;

Іван Ліщина – Урядовий уповноважений України у справах Європейського суду з прав людини;

Сергій Заєць – адвокат Регіонального центру з прав людини, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини;

Дарія Свиридова – координатор освітніх програм для юристів Української Гельсінської спілки з прав людини;

Андрій Шиманович – керівник департаменту маркетингових комунікацій ЛІГА:ЗАКОН.

Реєстрація учасників: [email protected] (до 28 лютого включно). Попередня реєстрація є обов’язковою!

Акредитація ЗМІ: (044) 593-16-37, [email protected]

Ми на Facebook

Даний курс було розроблено за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади в рамках проекту УГСПЛ «Права людини понад усе», активності в рамках якого завершено в лютому 2017 року. Практична імплементація курсу розпочнеться навесні 2017 року в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», який також впроваджується УГСПЛ.

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через USAID. Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: