Публікація

Прес-конференція «В Ірпені знищують дерева» 

29March 2016

Українська Гельсінська спілка з прав людини проводить прес-конференціюу рамках проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах» за участю голови ГО «Архітектурна Рада» Ігора Юрчака, громадського активіста Євгенія Мельничука, представників влади, а також учасників проекту «Думайдан».

Голова ГО «Архітектурна Рада» Ігор Юрчак вважає, що вирубка зелених насаджень, що проводилася у місті Ірпінь 15-17 березня 2016 року по вулиці Тараса Шевченка, є протиправною. На його думку, ділянки знищених зелених насаджень мають загальну площу орієнтовно 0,53 га, тому такі дії підлягають під категорію екологічної небезпеки. Крім того, як повідомив Ігор Юрчак, громадські слухання з питань ймовірної екологічної небезпеки не проводилися, а жодної містобудівної документації, на підставі якої проводяться дії по вирубці дерев не було представлено на суд громадськості. Наразі вирубка дерев у зазначеному районі триває, що викликає обурення місцевих мешканців. Громадськість вимагає пояснень, на якій підставі відбувається знищення зелених насаджень та як органи місцевого самоврядування планують компенсувати заподіяну шкоду?

 

В прес-конференції візьмуть участь: 

  • Олег Шинкаренко, журналіст Української Гельсінської спілки;
  • Олена Сапожнікова, адвокат, юрист-аналітик Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини, редактор та аналітик сайту precedent.in.ua;
  • Ігор Юрчак, голова ГО “Архітектурна Рада”;
  • Євген Мельничук , громадський активіст;
  • Також буде запрошено представника мерії Ірпеня.

 

Час: 29 березня, 10:00

Місце: Прес-центр інформаційного агенства Главком, Київ, вул. Шовковична, 8/20

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: