Публікація

Прес-конференція УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ»

31July 2019

31 липня 2019 року, середа, о 13-00 в приміщенні ГО «Український кризовий медіа-центр» (Київ, вул. Хрещатик, 2 ) відбудеться прес-конференція УГСПЛ на тему: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ».

Під час заходу будуть представлені результати дослідження української практики забезпечення поліцією прав і свобод людини для представників ЛГБТКІ-спільноти.

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання робочих інструментів організації діяльності правоохоронних органів та її оцінювання громадськістю, власним керівництвом та наглядовими структурами.

Видання орієнтоване на:

– правоохоронні органи (Національну поліцію України та Міністерство внутрішніх справ України);

– представників ЛГБТКІ-спільноти, активістів і членів громадських організацій, які займаються захистом їх прав, протидією дискримінації,

– активістів і членів громадських організацій, які зацікавлені у використанні дієвих форм і інструментів просвітницької та контрольної діяльності.

Крім цього, учасники заходу презентують результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ на прикладі Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу та Харкова.

Дослідження проведене із застосуванням методології, розробленої в рамках проекту «Протидія радикалізму і популізму, захист прав ЛГБТКІ спільноти, організацій та ініціативних груп, що працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації, засобами освітніх та адвокаційних заходів».

Спікери:

Максим Петров, координатор проектів УГСПЛ щодо захисту прав ЛГБТКІ-спільноти та активістів.

Андрій Галай, професор, автор методології моніторингу дотримання поліцією прав ЛГБТКІ.

Андрій Кравчук, експерт Правозахисного ЛГБТ Центру «Наш світ».

Тарас Щербатюк, Голова громадської організації «Черкаський правозахисний центр».

У разі виникнення питань просимо звертатися за телефоном +38(095) 483-48-45+38(068) 138-0775. Контактна особа – Максим Петров.

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: