Публікація

Прес-конференція щодо викриття Національною поліцією мережі торгівців людьми, які вербували жертв для роботи наркокур’єрами у РФ.

2December 2016

У п’ятницю, 2 грудня, відбудеться прес-конференція щодо викриття Національною поліцією мережі торгівців людьми, які вербували жертв для роботи наркокур’єрами у РФ.

Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Медійною ініціативою за права людини ведуть справи жертв торгівлі людьми, які перебувають в ув’язненні в РФ.

У прес-конференції візьмуть участь т.в.о. Голови Нацполіції України Вадим Троян, начальник Департаменту протидії торгівлі людьми Національної поліції України Артем Крищенко, народний депутат України і член колегії МВС Антон Геращенко, керівник адвокаційного центру Української Гельсінської спілки з прав людини Борис Захаров, адвокат Центру стратегічних справ УГСПЛ Дмитро Мазурок, координаторка Медійної ініціативи за права людини Марія Томак, а також матері потерпілих осіб, які були залучені до злочинної діяльності і через це перебувають під вартою у РФ.

Початок: о 12:00

Місце проведення: м. Київ, вул. Богомольця, 10, Міністерство внутрішніх справ України.

Акредитація до 11:00 год. електронною поштою [email protected] або за телефонами (044) 256 15 30, (044) 256 17 92.

Департамент комунікації Національної поліції України

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: