Публікація

Прес-конференція «Незаконні затримання та катування, здійснені українською стороною в зоні збройного конфлікту на Сході»

2June 2017

Прес-центр «Главком»

м. Київ

Вул. Шовковична 8/20

П’ятниця, 2 червня 11:00

 

Прес-анонс

2 червня об 11:00 в прес-центрі «Главком» відбудеться презентація звіту Української Гельсінської спілки з прав людини, Харківської правозахисної групи та неурядової організації Truth Hounds, присвяченого незаконним затриманням та катуванням, здійсненим українською стороною в зоні збройного конфлікту на Сході. Звіт покликаний привернути увагу до необхідності розслідування порушень прав людини, котрі в Україні часто замовчуються або виправдовуються.

В ході презентації автори звіту розкажуть про задокументовані порушення, вчинені українськими військовими та правоохоронцями, стан розслідування відповідних справ та відповідальність виконавців відповідно до міжнародного права.

У презентації візьмуть участь:

  • Андрій Гладун, Центр Документування Української Гельсінської спілки з прав людини
  • Олександр Павліченко, Харківська правозахисна група
  • Дмитро Коваль, Truth Hounds

Цей захід проводиться в рамках проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: