Публікація

Прес-конференція «Мародерство російських військових у Криму»

1August 2017

1 серпня 2017 року, о 15:00, в Українському кризовому медіа-центрі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція, присвячена фактам захоплення росіянами майна українських військовослужбовців.

Українські військові, які були змушені залишити окуповану територію в 2014 році, залишили там своє житло і майно, бо не змогли вивезти через агресію Росії. Інколи в залишеному житлі проживали родичі, інколи квартири стояли закриті. Проте, всі вони вірять, що настане час, коли контроль над територією півострова буде відновлено.

Напевно не все так гарно із забезпеченням армії в Росії, бо російські військові почали підступно вламуватися до тих квартир, вивозити залишене майно та заселятися туди самі. Вочевидь, вони не мають уявлення про військову гідність, бо ці акти мародерства є такими ж підступними, як і дії російської армії у 2014 році, коли вони приховували свою належність до Росії.

Такі дії не залишаться безкарними. Правозахисники зроблять все можливе, аби ці випадки дійшли до Міжнародного кримінального суду та ЄСПЛ і не тільки Росія як держава, але й конкретні військовослужбовці РФ понесли за це відповідальність.

Спікери прес-конференції:

Максим Тимочко — юрист Української Гельсінської спілки з прав людини;
Віталій Набухотний — юрист Регіонального центру прав людини;
Владислав Селезньов — полковник Збройних Сил України, власник житла в окупованому Криму;

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: