Публікація

Прес-конференція «Більше тисячі засуджених переміщено в російські в’язниці після окупації Криму: чому Україна досі не повернула своїх громадян?»

18May 2016

 юсугспл

 

 

Міністерство закордонних справ повідомляє про щонайменше 179 громадян України, яких було переведено з пенітенціарних закладів на окупованій території Криму до колоній на території Російської Федерації. Водночас, за даними правозахисників, ця цифра є значно більшою – таких засуджених більше тисячі.

Багато з цих людей хочуть повернутися для відбування покарання на територію України, однак через невизнання Україною вироків незаконних “судів” в Криму це не відбулося. Незважаючи на відмову Росії здійснити фактичну передачу засуджених за посередництва Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, українська влада має знайти спосіб прийняти на своїй території своїх громадян.

Як повернути українських засуджених із російських в’язниць: що зроблено і яких заходів ще необхідно вжити – йтиметься на прес-конференції.

Час: середа, 18 травня, 12:00

Місце: прес-центр інформаційного агентства «Українські Новини» (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, ст.м. «Палац спорту»)

Спікери: 

  • Роман Мартиновський, адвокат Регіонального центру прав людини та експерт Української Гельсінської спілки з прав людини;
  • Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції України;
  • Модераторка – Тетяна Печончик, Центр інформації про права людини.

Реєстрація журналістів на місці. Додаткова інформація за телефоном: (067)445-95-43, [email protected]

 

Захід проводиться в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. 

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: