Публікація

Прес-анонс «Справи українських кур’єрів у РФ: як діяти родинам жертв торгівлі людьми та якою має бути стратегія держави»

7March 2017

У вівторок, 7 березня, о 12:00 в Українському кризовому медіа центрі (Український Дім, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-брифінг «Справи українських кур’єрів у РФ: як діяти родинам жертв торгівлі людьми та якою має бути стратегія держави».

Протягом попередніх двох років сотні громадян України потрапили в пастку наркомафії в Російській Федерації та стали жертвами торгівлі людьми. Правозахисники розробили покрокову інструкцію для постраждалих від такої схеми. Про необхідні кроки, які мають здійснити родини затриманих, вони розкажуть на брифінгу, а також озвучать свої рекомендації правоохоронним органам, на яких передусім лежить відповідальність за припинення існування схеми на території України, а також щодо розробки та впровадження стратегії для повернення до України тих громадян, які стали жертвами злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми в РФ.

Ознайомитись з покроковою інструкцією для постраждалих від злочинної схеми можна на сайті УГСПЛ за посиланням.

Більше по темі – http://helsinki.org.ua/articles/natspolitsiya-prypynyla-diyalnist-zlochynnoji-merezhi-z-torhivli-lyudmy-na-zapyt-pravozahysnykiv/

Учасники заходу:

Марія Томак, координатор Медійної ініціативи за права людини;

Інна Коваль, юрист Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини.

Також у прес-брифінгу візьмуть участь родичі потерпілих.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: