Публікація

Правозахисники пошиють Шатро порозуміння

29July 2017

20 правозахисників з різних куточків України під час Освітнього фесту прав людини 2017 приєднаються до створення Шатра порозуміння. Ця подія відбудеться 29 липня 2017 року о 20.30 в с. Количівка Чернігівського району Чернігівської області.

Цьогорічний проект «Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння» присвячений темі пошуків шляхів порозуміння між людьми з різних етнічних груп та культурних традицій. Зустрічі та дискусії проекту будуть проходити в різних областях України протягом 2017 року. На заходах відбудуться експертні й громадські обговорення на тему толерантності, подолання стереотипів і скорочення соціальної дистанції між людьми різних етнічних груп. Думайдан об‘днає навколо теми порозуміння усіх бажаючих.

Шатро порозуміння зшивають із клаптиків різнокольорової матерії. Ця ковдра є символічним втіленням однієї із форм порозуміння між людьми з різних етнічних груп та з різним культурним бекграундом. Кожен клаптик шатра символізує людські долі, що переплітаються в живому спілкуванні та гарному настрої різнокольоровими нитками і створюють єдиний простір. Роботою зі створення шатра керує професійний майстер з клаптикового шитва, яка передає учасникам свої вміння, і кожен переймає це мистецтво та вносить свій вклад у спільну ідею. Наприкінці організатори проекту виставлять “Шатро порозуміння” на благодійному аукціоні, а отримані кошти підуть на вирішення однієї з проблем або потреб людей, що звернуться за допомогою протягом реалізації цього проекту.

Організатори проекту «Думайдан – 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння»: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конгрес Ромен України», Міжнародний фонд «Відродження», МБФ Ромський жіночий фонд «Чіріклі», ГО Платформа для змін «Ре:Дизайн», Конгрес національних громад України, Асамблея національностей України, Рада національних спільнот України, Громадська організація «Центр Права», Міжнародна громадська організація «Інтернаціональний Союз». Проект реалізується за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Центру Української Культури та Мистецтв, Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Контактна особа: Олена Сапожнікова (ном. моб. тел.: 063 95 66 022, 099 309 07 39)

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: