Публікація

Академічний форум з питань Криму – 2022 (онлайн)

29September 2022

Запрошуємо студентство, наукову спільноту і всіх, кому небайдужа доля українського Криму, на масштабну онлайн подію — перший Кримський академічний форум. Цей захід стане платформою для глибоких і нестандартних дискусій щодо питань, важливих для реінтеграції Криму та відновлення історичної справедливості для корінних народів.

“Наприкінці вересня пройде перший Кримський академічний форум, який організовують студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка за організаційної підтримки Національного офісу Кримської платформи, у партнерстві з низкою провідних освітніх закладів з України, Великобританії та Німеччини”, – повідомила Постійна Представниця Президента України в АР Крим Тамила Ташева під час брифінгу минулого тижня.

Партнерами заходу виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ та USAID Україна «Права людини в дії».

 

Серед університетів партнерами Форуму вже стали:

  • Кембриджський університет (Великобританія);
  • Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Національний університет “Києво-Могилянська академія”;
  • Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого;
  • Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського;
  • Український католицький університет UCuniversity;
  • Університет Ерлангена-Нюрнберга (Німеччина).
Форум складатиметься з 2 частин (панельних дискусій науковців і студентів), які будуть проведені 22 та 29 вересня відповідно.

 

У рамках Форуму буде проведено 4 панельні дискусії на такі теми:

▪️Юридичний статус Криму: визначення обрисів національно-територіальної автономії.
▪️Візія економічної реінтеграції Криму: який півострів ми будемо відбудовувати?
▪️Повернення до витоків: відродження корінного Криму в культурі, мові та історичній пам’яті.
▪️Виправлення катастрофи: окупаційна демографічна політика, пропаганда та погіршення стану довкілля.

 

У Форумі візьмуть участь відомі науковці та експерти, що представлятимуть провідні українські та закордонні університети. Їхні дискусії будуть зафіксовані в підсумкових документах Форуму.

Трансляція заходу наживо відбудеться на сторінках УГСПЛ та організаторів.

Окремо буде проведено конкурс есеїв для студентів на теми панельних дискусій Форуму. Автори найкращих робіт будуть запрошені виступити на студентській частині Форуму 29 вересня. Детальнішу інформацію про конкурс буде розміщено в окремому анонсі.

 

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: