Публікація

Освітній фест прав людини 2017

23July 2017

#Дім скликає друзів

З 23 липня по 3 серпня в Освітньому домі прав людини в Чернігові відбудеться перший в Україні освітній фестиваль з тематики прав людини!

В рамках фестивалю планується проведення відкритих інформаційно-просвітницьких заходів: лекцій, тренінгів, майстер-класів, форум-театрів, виставок тощо. Заплановані також спеціалізовані заходи для фахівців у сфері прав людини. Передбачено конкурс стипендій на участь у Фестивалі для експертів, тренерів з прав людини та випускників освітніх програм. Організовує Фестиваль Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові». Фестиваль відбудеться за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та Фундації домів прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

За три роки існування в Чернігові Освітнього дому прав людини, або як його ще називають, просто «Дім»,  на базі організації було проведено близько 200 освітніх заходів, участь у яких взяли більше 3000 людей. За цей час Дім став впізнаваним освітнім та ресурсним центром для правозахисних організацій та не раз був прихистком для правозахисників у небезпеці.

Фестиваль має на меті зібрати активістів та експертів громадянської спільноти задля реалізації основних цілей:

 • Консолідація громадянського суспільства навколо проблем прав людини;
 • Захист та підтримка правозахисників;
 • Підвищення потенціалу активістів громадянського суспільства, зокрема просування «ноу-хау» та найкращих освітніх практик, методів та інструментів захисту прав людини;
 • Розвиток мережі молодих активістів-правозахисників, випускників освітніх програм;
 • Запобігання професійному та емоційному вигоранню правозахисників;
 • Просування прав людини та підходу до розвитку, заснованому на правах людини.

Під час заходу учасники зможуть:

 • Поглибити знання з окремих аспектів прав людини;
 • Взяти участь у дискусіях щодо актуальних тем прав людини;
 • Налагодити партнерство в рамках громадської активності;
 • Запланувати нові ініціативи, спрямовані на подолання проблем прав людини та долучитися до існуючих;
 • Обмінятися досвідом з колегами;
 • Познайомитись або дізнатися більше про діяльність Освітнього дому прав людини в Чернігові, Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», Мережі домів прав людини;
 • Навчитися практикам запобігання професійному та емоційному вигоранню;
 • Гарно провести час у колі однодумців!

В ролі спікерів будуть експерти, тренери та фахівці з практичним досвідом захисту та просування прав людини з України, Білорусі та Грузії.

Також учасники матимуть нагоду запропонувати власну тему для факультативного заняття. Програма заходу є гнучкою та змінюватиметься враховуючи потреби та пропозиції учасників. Календар заходів Фестивалю буде опубліковано вже найближчим часом.

Конкурс на отримання стипендій передбачено для експертів, тренерів з прав людини та випускників освітніх заходів Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини». Стипендія повністю або частково покриє витрати на участь у Фестивалі.

Для цього необхідно: 

До 3 липня заповнити анкету для експертів: https://goo.gl/Ju1caq

До 10 липня заповнити анкету для учасників: https://goo.gl/GvPoSu

За попередньою реєстрацією бажаючі зможуть проживати безпосередньо в Освітньому домі прав людини Чернігові.

Місце проведення Фестивалю: Чернігівська область, Чернігівський район,  с. Количівка, пров. Луговий 1Г, ГС «Освітній дім прав людини в Чернігові»

За оновленнями інформації можна слідкувати на офіційній сторінці спілки у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/ehrhch та на сайті організації: http://ehrh-ch.org.ua

З додатковими запитаннями можна звертатися до координатора Фестивалю Бориса Кондратюка (тел.: +38 066 532 48 54, ел.адреса: [email protected]).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: