Публікація

Онлайн вебінар «Як викладати міжнародне гуманітарне право в закладах освіти»

21December 2020

21 грудня о 17.00 УГСПЛ запрошує викладачів і методистів Інститутів післядипломної педагогічної освіти та методичних кабінетів відділів освіти, вчителів історії та суспільних дисциплін на вебінар «Як викладати міжнародне гуманітарне право в закладах освіти».

Під час вебінару ви отримаєте можливість познайомитись з особливостями викладання  міжнародного гуманітарного права в  закладах освіти, а також дізнаєтесь про ризики, що можуть виникати при роботі з темою, а саме:

  • ознайомитися зі структурою та змістом посібника «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право»;
  • поглибити рівень знань з правових норм, якими регулюються питання захисту прав людини в умовах збройного конфлікту;
  • розглянути питання кваліфікації збройних конфліктів взагалі та кваліфікацію збройного конфлікту на території України;
  • з’ясувати особливості відповідальності за воєнні злочини;
  • отримати практичні рекомендації щодо методичних прийомів, форм і методів роботи із зазначеною вище темою в рамках освітніх можливостей навчальних закладів.

Спікери вебінару, автори посібника «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право»:

Тимур Короткий – завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного пра­вознавства Національного авіаційного університету, радник президента Товариства Червоного Хреста України з міжнародного гуманітарного права;

Олександра Козорог – методист, експертка з викладання громадянської освіти та прав людини у навчальних закладах, координаторка напрямку формальної освіти УГСПЛ та Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»;

Наталія Хендель – докторантка Національного університету «Одеська юридична академія», експерт Центру міжнародного гуманітарного права Української асоціації міжнародного права.

Під час вебінару кожен учасник матиме можливість звернутися до доповідачів із питаннями, дотичними до тематики заходу.

 

Реєстрація на вебінар за посиланням https://cutt.us/qkvWe, напередодні вебінару Ви отримаєте посилання на ZOOM-конференцію.

Час вебінару: 21 грудня 17.00- 18.30.

З усіх питань звертайтесь за телефоном 050 696 10 19 (Валентина Потапова)

 

 

Цей захід проводиться завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: