Публікація

Онлайн консультація щодо дискримінації ВПО та штрафів в зоні ООС/АТО

21February 2022
Чи існує дискримінація в питаннях захисту прав ВПО в Україні? За що штрафують в зоні ООС/АТО? На ці та інші ваші питання відповіді нададуть в прямому етері 21 лютого об 11.00 Ксенія Онищенко, юристка громадської приймальні УГСПЛ у м. Дніпро на базі ГО “Правозахисна Група “СІЧ” та Роман Лихачов, адвокат Чугуївської правозахисної групи, УГСПЛ. Модеруватиме захід Наталія Кожина, координаторка громадської приймальні УГСПЛ у м. Дніпро на базі ГО “Правозахисна Група “СІЧ”. Також під час консультації ви отримаєте контакти юристів та посилання на корисну інформацію.
Консультація відбудеться онлайн на платформі ZOOM з прямою трансляцією у Фейсбук. Долучитись до події та поставити питання експертам можуть всі охочі.
Посилання на зум: https://zoom.us/j/97735805093…, ідентифікаційний код: 977 3580 5093, пароль: 931396.
Трансляція у FACEBOOK відбуватиметься на сторінках організаторів та у події за посиланнями, що нижче:
https://www.facebook.com/Ugspl
https://cutt.ly/7O4xzuB.
Громадські приймальні УГСПЛ працюють за підтримки Програми USAID Україна «Права людини в дії».
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: