Публікація

Онлайн консультація щодо адресної допомоги ВПО та встановлення фактів народження та смерті на ТОТ

24February 2022
Які особливості призначення та припинення адресної допомоги ВПО? Як встановлюються факт народження та смерті осіб на ТОТ?   На ці та інші ваші питання відповіді нададуть в прямому етері 24 лютого об 11.00 Наталія Єсіна, координаторка ГО “Північна правозахисна група”, на базі якої функціонує громадська приймальня УГСПЛ м. Суми, та Олександр Кадієвський, адвокат, громадська приймальня УГСПЛ у м. Краматорськ. Модераторка заходу – Наталія Кожина, координаторка громадської приймальні УГСПЛ у м. Дніпро на базі ГО “Правозахисна Група “СІЧ”.
Також під час консультації ви отримаєте:
  • контакти юристів;
  • посилання на корисну інформацію.
Консультація відбудеться онлайн на платформі ZOOM з прямою трансляцією у Фейсбук. Долучитись до події та поставити питання експертам можуть всі охочі.
Посилання на зум: https://zoom.us/j/98926446914…
ідентифікаційний код: 989 2644 6914,
пароль: 465126.
Трансляція у FACEBOOK відбуватиметься на сторінках організаторів за посиланнями, що нижче:
https://www.facebook.com/Ugspl;
https://www.facebook.com/ugspl.kramatorsk;
https://cutt.ly/7O4xzuB;
https://www.facebook.com/pgsich.
Громадські приймальні УГСПЛ працюють за підтримки Програми USAID Україна «Права людини в дії».
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: