Публікація

Онлайн консультація для ВПО: нові правила отримання ID–картки та права дітей –сиріт ВПО

24February 2022
Що треба знати ВПО про нову процедуру отримання ID–картки? Які права є у дітей-ВПО? На ці та інші ваші питання відповідатимуть в прямому етері 24 лютого о 14.00 Леонід Сітченко, юрист громадської приймальні УГСПЛ з питань Криму, та Тетяна Самодерженкова, юристка громадської приймальні УГСПЛ у Маріуполі. Модеруватиме захід Наталія Єсіна, координаторка ГО “Північна правозахисна група”, громадська приймальня УГСПЛ у м. Суми.
Також під час консультації ви отримаєте:
  • контакти юристів;
  • посилання на корисну інформацію.
Консультація відбудеться онлайн на платформі ZOOM з прямою трансляцією у Фейсбук. Долучитись до події та поставити питання експертам можуть всі охочі.
Посилання на зум:
https://zoom.us/j/91808193223…
ідентифікаційний код: 918 0819 3223, пароль: 502646.
Трансляція у FACEBOOK відбуватиметься за посиланням: https://www.facebook.com/Ugspl.
Громадські приймальні УГСПЛ працюють за підтримки Програми USAID Україна «Права людини в дії».
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: