Публікація

Онлайн-конференція “Фіксація воєнних злочинів РФ в Україні на прикладі Добропільської громади: алгоритми дій, уповноважені органи, перспективи відшкодування майнової шкоди”

3August 2022

Запрошуємо 3 серпня об 11 год. на онлайн-конференцію «Фіксація воєнних злочинів РФ в Україні на прикладі Добропільської громади: алгоритми дій, уповноважені органи, перспективи відшкодування майнової шкоди».

Спікери:

  • Сергій Мовчан, керівник департаменту документування воєнних злочинів Української Гельсінської спілки з прав людини;
  •  Юлія Полєхіна, юристка Громадської приймальні УГСПЛ у м. Дніпро на базі Правозахисної Групи “СІЧ”, координаторка проєкту в Дніпропетровській та Запорізькій областях;
  • Наталья Кожина, програмна директорка Правозахисної Групи “СІЧ”.Подія відбудеться на платформі Zoom в рамках проєкту #трибунал_для_путіна.

Щоб зайти в Zoom, натисніть ТУТ.

Якщо ви стали свідком воєнних злочинів, повідомте нас. Ми їх збираємо, аби злочинці не уникли покарання. Розкажіть ваші історії в листі на адресу: [email protected]. Поділіться цією інформацією з близькими та знайомими. Це також можна зробити через Телеграм-канал: https://t.me/trybunal4putin/15.

 

Документування міжнародних злочинів, скоєних під час збройної агресії Росії в України, здійснюється за підтримки Програми USAID Ukraine «Права людини в дії», що виконується УГСПЛ.

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: