Публікація

Онлайн — дискусія “В ізоляції та без доступу до основних прав людини. Як це бути заручником на окупованому Донбасі?”

23November 2021

Запрошуємо на онлайн —  дискусію “В ізоляції та без доступу до основних прав людини. Як це бути заручником на окупованому Донбасі?” 23 листопада о 20 год. 30 хв.

Станом на осінь 2021 року щонайменше 296 заручників утримуються підтримуваними Росією бойовиками на непідконтрольних територіях на сході України.

Одним із найстрашніших місць незаконного ув’язнення в Донецьку є «катівня» Ізоляція, де перебували і перебувають у жорстоких умовах сотні людей. Існує цей «концтабір» з 2014 року, але широкого розголосу інформація про жахіття Ізоляції набула лише зараз. Значною мірою це сталося завдяки свідченням журналіста Станіслава Асєєва що перебував в заручниках в Ізоляції.

Установити імена винних, які причетні до захоплення заручників та їх катувань, намагаються українські правозахисники та правозахисниці. Також вони адвокатують введення персональних санкцій проти злочинців.

Інститут Кеннана (Вашингтон) спільно з PEN America  у партнерстві з Медійною ініціативою за права людини запрошують на онлайн-дискусію, спрямовану на висвітлення подій у сфері прав людини на сході України.

 

Спікерки та спікери:

Станіслав Асєєв,  український прозаїк і журналіст, колишній заручник Ізоляції в Донецьку;

Юлія Савко, донька 57-річної заручниці Олени Федорук (утримується з 2017 року на непідконтрольній території Донецької області);

Тетяна Катріченко, журналістка та координаторка Медійної ініціатива з прав людини (МІПЛ);

Марія Томак, координаторка МІПЛ, експертка Програми USAID «Права людини в дії».

 

Захід організовано за підтримки програми USAID Ukraine «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: