Публікація

Онлайн-брифінг “Як захистити право власності на землю в окупованому Криму”

6May 2020

6 травня об 11:00 відбудеться онлайн-брифінг на тему: «Як захистити право власності на землю в тимчасово окупованому Криму».

Учасники заходу обговорять наслідки незаконного рішення Російської Федерації щодо включення земельних ділянок у тимчасово окупованому Криму та місті Севастополь до переліку заборонених для володіння іноземцями та механізми захисту права власності на землю в умовах окупації.

Спікери:
Дар’я Свиридова – перший заступник Постійного Представника Президента України в АР Крим;
Віталій Секретар – заступник прокурора АР Крим;
Віталій Набухотний – юрист ГО «Регіональний центр прав людини»;
Максим Тимочко – адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини;
Ольга Куришко – співкоординаторка, юристка ГО «Крим SOS».

Брифінг відбудеться онлайн через сервіс відеозв’язку ZOOM. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі УКРІНФОРМ: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV, а також на сторінках організаторів заходу у Facebook.

Нагадаємо, 20 березня 2020 року указом Президента РФ було заборонено іноземним громадянам та особам без громадянства мати у власності землю на практично всій території Кримського півострову. Крим віднесли до прикордонних земель, які можуть перебувати у власності лише громадянам РФ.  Юристи УГСПЛ за підтримки Програми USAID “Права людини в дії” підготували роз’яснення наслідків такого указу. Ознайомитися з ним можна ТУТ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: