Публікація

Обговорення запровадження засад перехідного правосуддя як передумови підготовки до постконфліктного періоду, деокупації територій та реінтеграції населення

26November 2019

26 листопада 2019 року об 11.00 за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 18/2, кім. 12 (будівля Верховної Ради України) відбудеться експертне обговорення на тему: «Запровадження засад перехідного правосуддя як передумови підготовки до постконфліктного періоду, деокупації територій та реінтеграції населення». Обговорення триматиме до 14.00.

Обговорення відбуватиметься з метою вироблення пропозицій щодо національної моделі перехідного правосуддя як гарантії досягнення стійкого миру та дотримання прав людини на окупованих територіях після їх звільнення; обговорення підходів до побудови діалогу з людьми, які постраждали внаслідок збройного конфлікту та іншим населенням України.

Серед спікерів:

  • Дмитро Лубінець, Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин;
  • Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини
  • Дар’я Свиридова, Перший заступник Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим;
  • Віталій Набухотний, Регіональний центр прав людини;
  • Крістіна Нечаєва, Норвезька рада у справах біженців (NRC);
  • Валерія Лутковська, Український Інститут з прав людини

Модератор заходу – Олена Семьоркіна, експерт з питань нормотворення Української Гельсінської спілки з прав людини

До участі в обговоренні запрошуються народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних правозахисних та громадських організацій.

Також запрошуємо представників ЗМІ! Для того, щоб потрапити на захід, потрібно акредитуватися до 12.00 22 листопада:

  1. Самостійно, заповнивши форму: https://docs.google.com/document/d/1QI2AQVNrs9kO2W2hJwupXO-w3PExFu0zDJvZ0iS8Of4/edit
  2. За телефонами:
  • Контакти Комітету ВРУ з питань прав людини: тел.255-49-61, [email protected]
  • Юлія Козіна, менеджер з комунікацій УГСПЛ, (095) 33 23 443, [email protected]

Захід проводиться за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Діяльність УГСПЛ зі створення національної моделі перехідного правосуддя впроваджується в рамках цієї програми.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: